Двадцять перша     сесія         VІІ      скликання

(перше засідання)

від    23        жовтня   2019р.                                                      625  _____

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Кричово,  Кричівської сільської ради, Тячівського району, Закарпатської області

Відповідно до ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання Кричівської сільської ради від 02.09.2019 року №123, районна  рада   в и р і ш и л а:

1.Затвердити розроблений ПП «МОЯ ЗЕМЛЯ» проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Кричово, Кричівської сільської ради, Тячівського району, Закарпатської області.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, розвитку села, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання  природних ресурсів (голова Руснак О.І.)

Голова ради                                                                                 І.І.Фабрицій