Двадцять друга     сесія         VІІ      скликання

(перше засідання)

від    13        грудня   2019р.                                                 670  _____

Про використання коштів від оренди Комунальним некомерційним підприємством «Тячівська районна поліклініка» Тячівської районної ради, м.Тячів, вул.Голлоші, буд.1

Відповідно до ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, на підставі Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міста району та пропорції її  розподілу», затвердженої рішенням двадцять четвертої сесії Тячівської районної ради VI скликання від 14 січня 2015 року №749 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міста району та пропорції її  розподілу», на виконання рішення п’ятнадцятої сесії (друге засідання) Тячівської районної ради VII скликання від 21 грудня 2018 року №544 «Про реорганізацію Комунального закладу «Тячівська районна поліклініка» шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Тячівська районна поліклініка Тячівської районної ради, розглянувши звернення Комунального некомерційного підприємства «Тячівська районна поліклініка» Тячівської районної ради від 09.12.2019 року №1162/01 (головний лікар Болдессарі Й.Ф.), заслухавши інформацію відділу управління майном району (начальник Габорець Г.В.),  районна рада вирішила:

1.Кошти від оренди приміщень) Комунального некомерційного підприємства «Тячівська районна поліклініка», Тячівської районної ради, м.Тячів, вул.Голлоші, буд.1, спрямовувати :

50%  - до районного бюджету;

50% - балансоутримувачу – Комунальне некомерційне підприємство «Тячівська районна поліклініка» Тячівської районної ради.

Отримані кошти використовувати на утримання будівлі поліклініки.

2.Відділу управління майном району проводити розрахунки згідно чинного законодавства.

3.Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснювати у порядку,  визначеному чинним законодавством України .

4.Це рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року і діє до 31 грудня 2020 року.

5.Інформацію про проведені розрахунки та використання коштів від оренди надавати відділу управління майном району щоквартально.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Грабаря І.І., постійну комісію районної ради з питань бюджету, управління майном та контролю за проведенням приватизації (голова Палінкаш О.М.) та начальника відділу управління майном району (Габорець Г.В.).

Голова ради                                                                                 І.І.Фабрицій