ГОЛОВИ  ТЯЧІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від «__09__»______12__________2015р.                                                            №_59___

Про скликання другого пленарного засідання першої сесії районної  ради VІІ скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати друге пленарне засідання першої сесії районної  ради VІІ скликання 11 грудня 2015 року о 10-й годині в  м.Тячеві у залі засідань районної ради з порядком денним:

1.Про затвердження Регламенту роботи Тячівської районної ради VII скликання.

2.Про затвердження Положення про постійні депутатські комісії Тячівської районної ради VII скликання.

3.Про утворення постійних депутатських комісій районної ради, обрання їх голів та затвердження персонального складу.

4.Про утворення Президії Тячівської районної ради VII скликання та затвердження положення про неї.

5.Про делегування повноважень Тячівської районної ради VII скликання Тячівській районній державній адміністрації.

6.Про нарахування та порядок виплати середньомісячної заробітної плати колишнім депутатам районної ради VІ скликання, які працювали в ній на постійній основі.

7.Різне.

Голова ради                                                                                     В.Й.Каганець