Перша    сесія         I      скликання

(перше пленарне засідання)

від     04      грудня    2015р.                                                    ___5_______

Про  встановлення  надбавок  та

дозвіл на виплату премій голові

та заступнику  голови  районної

ради

Відповідно до статті 43 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» районна рада в и р і ш и л а:

1.Встановити голові ради, його заступнику надбавки зависокі  досягнення  у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років, надавати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати починаючи з 4 грудня 2015 року.

Дозволити виплачувати голові районної ради, його заступнику премії щомісяця, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат у 2015 році, починаючи з 4 грудня 2015 року.

Голова ради                                                                                        В.Й.Каганець