Перша       сесія         VІІ      скликання

(друге пленарне засідання)

від   11        грудня    2015р.                                                           17____

Про  внесення змін до районної Програми

медикаментозного забезпечення окремих

груп населення, що підпадають під дію

Постанови Кабінету міністрів України від

17 серпня 1998 року №1303 на 2012-2016 роки

Відповідно до п.16 ч.1 ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.6, 27 і 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року №117 "Про єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги" та Постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року №1303 "Про впорядкування безплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань", районна  рада  в и р і ш и л а:

1.Затвердити внесені зміни до районної Програми медикаментозного забезпечення окремих груп населення, що підпадають під дію Постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року №1303 на 2012-2016 роки (додаються).

2.Районній державній адміністрації та районній раді при внесенні змін до районного бюджету на 2015 рік передбачити кошти для реалізації цієї Програми.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення.

Голова ради                                                                                           В.Й.Каганець