Друга позачергова    сесія               скликання

від    17       грудня    2010р.                                                  25

Про розгляд депутатського звернення

депутата районної ради Куцина В.В.

Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 11, 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши депутатське звернення депутата районної ради Куцина В.В., сесія районної ради в и р і ш и л а :

1.Направити депутатське звернення в районну державну адміністрацію для розгляду та реагування.

2.Про результати розгляду депутатського звернення інформувати районну раду у визначений законом термін.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, управління майном, контролю за проведенням приватизації (голова Бринзяник І.В.) та з питань промислової політики, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку та архітектури (голова Терп’як А.Ф.)

Голова ради                                                                               М.В.Данилюк