УКРАЇНА

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

 

       Чотирнадцята     сесія         VІІ      скликання

(перше пленарне засідання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   “ 27       червня   2018р.                                                   №   447__

                        м.Тячів

 

 

Про звернення депутатів районної ради до Кабінету Міністрів України

щодо підтримки роботи лісової галузі

 

 

 

         Відповідно до ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозицію депутатів районної ради,  районна  рада  в и- р і ш и л а:

 

         1.Направити звернення депутатів Тячівської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо припинення позапланових перевірок працівниками прокуратури та Служби безпеки України підприємств лісової галузі Тячівського району для  розгляду та відповіді (додається).

 

         2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, розвитку села, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання  природних ресурсів (голова Руснак О.І.).

 

 

 

 

Голова ради                                                                                    І.І.Фабрицій

 

 

 

 

                                                                   

 

                                                                                     Кабінет Міністрів України

 

Ми, депутати Тячівської районної ради, розглянувши звернення громадської організації «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща» щодо дій працівників прокуратури та Служби безпеки України на території с. Лопухово у період з 11 по 17 травня 2018 року, звертаємося до вас із проханням щодо проведення перевірки обґрунтованості та законності цих дій, припинення різного роду позапланових перевірок з боку цих органів.

         Лісова і лісопереробна галузь на території Тячівського району є бюджетоутворюючою, забезпечує працевлаштування та достойну оплату праці мешканців гірських населених пунктів, певний розвиток і підтримку соціальної інфраструктури, тощо. Тому необґрунтовані та позапланові перевірки призводять до блокування проміжних складів лісосировини підприємств та приватних підприємців, зривів виконання ними договірних зобов'язань і, як наслідок, значних фінансових збитків, неможливості оплати заробітної плати працівникам та здійснення відрахувань до бюджетів усіх рівнів.

         Це, в свою чергу, призводить до росту соціальної напруги і невдоволення серед населення, зменшення доходів місцевих бюджетів і погіршення соціально-економічної ситуації у районі.

         Тому, з огляду на наведене вище, просимо об’єктивно розібратися у подіях, які відбулися в селі Лопухово 11-17 травня 2018 року та не допускати необґрунтованих та позапланових перевірок підприємств лісової галузі Тячівського району.

         Сподіваємося на неупереджений та об’єктивний розгляд нашого звернення  та вжиті заходи для забезпечення безперебійної роботи такої важливої для економіки району галузі.

                                    

 

                  

                                                             Прийнято на засіданні чотирнадцятої сесії

                                                             Тячівської районної ради VII скликання

                                                             27.06.2018 року 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

 

      Чотирнадцята     _сесія         I      скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від          червня    2018 р.                                                                       

                        м.Тячів

 

Про внесення змін та доповнень до Методики

розрахунку орендної плати за майно спільної

власності територіальних громад сіл, селищ

району та пропорції її  розподілу

 

 

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону  України «Про оренду державного та комунального майна» постанови Кабінету Міністрів України «Про методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу» із змінами та доповненнями від 4 жовтня 1995 року №786, на виконання рішення  24 сесії (друге пленарне засідання) Тячівської районної ради VI скликання від 14 січня 2015 року №749 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та Методику розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції  її розподілу», з метою підвищення ефективності використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та забезпечення поповнення дохідної частини районного бюджету, для приведення у відповідність до чинного законодавства орендних відносин,  районна рада  вирішила :

 

          1.  Внести зміни та доповнення до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ району та пропорції її  розподілу, а саме:  доповнити додаток 2 «Орендні ставки за використання нерухомого майна комунальної  власності»:

             п.21 доповнити абзацом:

   - молодіжні клуби (в т.ч. дискотека) – орендна ставка 5 відсотків;

          п.23 доповнити абзацами:

- продаж товарів народної творчості - орендна ставка 3 відсотки;

- торгівельні об’єкти з продажу одягу, в т.ч. сценічного – орендна ставка  3 відсотки;

- офісні приміщення для суб’єктів господарювання, що мають статус неприбуткових організацій,установ – орендна ставка  3 відсотки.

    

          2. Це рішення набирає чинності з 01 липня 2018 року.

 

          3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, управління майном та контролю за проведенням приватизації (голова Палінкаш О.М.) та начальника відділу управління майном району Габорець Г.В..

 

 

 

 

 Голова ради                                                                            І.І.Фабрицій

Пошук

Логін