Відбулася сьома сесія Тячівської районної ради сьомого скликання

 

31 березня відбулася сьома сесія  Тячівської районної ради VII  скликання, яку провів голова районної ради Василь Каганець.

         У роботі засідання також взяли участь: голова районної державної адміністрації Василь Дем'янчук, перший заступник  голови Михайло Полажинець, керівник апарату  Богдан Макусій, заступник голови районної ради Василь Кушілка, міський голова Іван Ковач, начальник Тячівського відділу поліції Василь Майданник,  керівники структурних підрозділів державної адміністрації, установ, організацій району, голови місцевих рад, депутати Закарпатської обласної ради  та  представники засобів масової інформації.

Всього в залі зареєструвались 39 депутатів із 42, засідання розпочалось звучанням Гімну України. Надалі присутні вшанували пам'ять загиблих героїв на сході нашої країни та привітали депутатів -іменників. Після внесення ряду пропозицій та звернень депутати затвердили порядок денний сесії. 

На сесії прозвітувались голова Тячівської районної державної адміністрації Василь Дем'янчук про виконання делегованих районною радою повноважень. Також звіт за 2016 рік виголосив  голова Тячівської районної ради Василь Каганець.

Про стан доріг у Тячівському районі та перспективи його поліпшення у 2017 році, інформував директор філії "Тячів райавтодор Василь Варга.

         Відтак депутати розглянули питання Про затвердження районних Програм та внесення змін і доповнень до діючих.

Зокрема:

-Про районну Програму забезпечення розроблення схеми планування території району на 2017-2018 роки.

-Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку 

фізичної культури і спорту у Тячівському районі на 2015-208 роки.

-Про внесення до районної Програми "Цукровий та нецукровий діабет на 2017-2020 роки".

-Про внесення змін до Програми боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку на території Тячівського району та соціального правового захисту працівників поліції та членів їх сімей на 2016-2019 роки.

-Про Програму соціального захисту ветеранів війни і праці Дубівського управління соціального захисту населення Тячівської РДА на 2017-2019 роки.

 

Депутати розглянули питання та прийняли рішення Про раціональне використання полонинських випасів та затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на які підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, розташованих за межами населеного пункту на території Тереблянської сільської ради. А також внесли зміни до районного бюджету на 2017 року та розлянули ряд питань про майно. У питанні різне сесія підтримала ряд депутатських звернень, що надійшли від народних обранців. Насамкінець голова Тячівської РДА подякував всім за конструктивну співпрацю і за дорученням губернатора області вручив ряд нагород за розвиток регіону.

Пошук

Логін