ГОЛОВИ  ТЯЧІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від «  16   »                09               2016р.                                                                 №___58____

Про скликання другого пленарного засідання четвертої сесії районної ради VII скликання

Відповідно до частини 7 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на звернення Тячівської районної державної адміністрації від 15.09.2016 року №03-24/498 та №03-18/492 від  скликати четверту сесію (друге засідання) районної ради VІІ скликання 19 вересня 2016 року об 11-й годині в м. Тячів в залі засідань районної ради з порядком денним:

1.Про внесення змін до рішення п'ятнадцятої сесії районної ради VI скликання від 26 липня 2013 року №564 "Про передачу газопроводу".

2.Про прийняття у спільну власність територіальних громад міст, селищ, сіл району об'єкта "Будівництво на території Тереблянської сільської ради Тячівського району житлового комплексу, об'єктів соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури для відселення мешканців смт.Солотвино із прогнозованої зони деформації земної поверхні".

3.Про внесення змін до районної Програму розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Тячівського району на 2016 рік.

4.Різне.

Голова ради                                                                               В.Й.Каганець