ПЕРЕЛІК ТА ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

постійних депутатських комісій Тячівської районної ради VIIскликання

 

З питань бюджету, управління майном та контролю за проведенням приватизації

 

Палінкаш Олег Михайлович                            -        голова

Корнута Іван Васильович                       -        заступник голови

Паканич Михайло Андрійович               -        секретар

Грабарь Ігор Іванович                                             

Кус Василь Іванович                              

Токар Іван Іванович                               

Буга Дмитро Васильович                       

Федина Михайло Васильович                

Немеш Іван Петрович                             

 

 

З питань дотримання регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності і правопорядку, контролю за виконанням рішень районної ради

 

Малько Іван Іванович                              -        голова

Томишинець Михайло Михайлович      -        заступник голови

Стойка Василь Васильович                     -        секретар

Куцин Володимир Васильович             

 

 

З питань агропромислового комплексу,

 земельних ресурсів, розвитку села, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання

 природних ресурсів

 

Руснак Орест Іванович                                     -        голова

Куцин Володимир Миколайович           -        заступник голови

Переганя Михайло Михайлович            -        секретар

Дочинець Василь Миколайович                     

Карпа Василь Тарасович                                

 

 

З питань промислової політики, будівництва,  транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства

 

Келемен Іван Юрійович                          -        голова

Місарош Світлана Андріївна                           -        заступник голови

Мідянка Володимир Володимирович    -        секретар

Плиска Василь Васильович                            

 

 

З питань освіти, науки, молодіжної політики та спорту

 

Руснак Іван Іванович                               -        голова

Руснак Олег Васильович                         -        заступник голови

Левко Галина Юріївна                                      -        секретар

Регуш Мар’яна Петрівна                                

 

З питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення

 

Даруда Михайло Васильович                          -        голова

Бедевельський Степан Васильович                  -        заступник голови

Фабрицій Іван Іванович                          -        секретар

Дикун Михайло Васильович                                    

Яринич Марія Михайлівна                             

 

 

З питань міжнаціональних відносин, транскордонного співробітництва, духовного розвитку, культури, туризму та рекреації

 

Марина Василь Іванович                        -        голова

Покорба Юрій Васильович                    -       

Йовдій Василь Михайлович                   -       

Куцин Іванна Іванівна                             -       

 

 

З питань розвитку підприємництва, інвестиційної політики, торговельного та побутового обслуговування населення, праці та зайнятості

 

Погар Віктор Олександрович                          -        голова

Дан Василь Миколайович                       -        заступник голови

Олаг Михайло Васильович                     -        секретар

Продан Олександр Юрійович                        

 

Боже Юрій Іванович                                         

Пошук

Логін