ГОЛОВИ  ТЯЧІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від «_24__»_____06________2011р.                                                                    №____54______

Про затвердження Інструкції

щодо процедури подання запиту

на публічну інформацію до

Тячівської районної ради

У відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації» №2939-17 від 13.01.2011 року:

1.Затвердити Інструкцію щодо процедури подання запиту на публічну інформацію до Тячівської районної ради (додається).

2.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради Грабаря І.І.

Голова ради                                                                           М.В.Данилюк

до розпорядження

від 24.06.11 №54

Інструкція

1. Запит на інформацію подається фізичною або юридичною особою, об’єднанням громадян без статусу юридичної особи розпоряднику інформації в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою.

2. Запит на інформацію подається у довільній формі.

3. Запит на інформацію повинен містити:

-  прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв’язку (якщо такий є);

-  загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

-  підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

4. Для подання письмового запиту запитувач може використати форму, яку надає розпорядник інформації або яка розміщується на офіційному веб-сайті розпорядника.

5. Запит на інформацію може бути подано особисто до загального відділу виконавчого апарату районної ради в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (з 8.00 по 17.00 год. к.ч., обідня перерва з12.00 по 13.00 год. к.ч.).

6. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.

7. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформляє  представник загального відділу виконавчого апарату районної ради, із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, контактного телефону в запиті, та надає копію запиту особі, яка його подала.

8. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування розпорядника інформації, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.

Зразок

ЗАПИТ
на інформацію юридичної особи
до