Тринадцята    сесія               скликання

від    22        березня     2013р.                                                                   498

Про  звернення депутатів

районної ради

Відповідно до частини 2 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення депутатів районної ради,   районна рада в и р і ш и л а :

1 Направити звернення депутатів районної ради Президенту України, Голові Верховної Ради України та Прем'єр-міністру України для розгляду та відповідного реагування (додається).

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти постійну комісію районної ради з питань промислової політики, будівництва, транспорту, енергетики, зв'язку та архітектури (голова Терпяк А.Ф.)

Голова ради                                                                                   М.В.Данилюк

Президенту України

п. В.Ф. Януковичу

Голові Верховної Ради України

п. В.В. Рибаку

Прем'єр міністру України

п. М.Я Азарову

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Тячівської районної ради, стурбовані жахливим станом автомобільних доріг загального користування.

На території району, який є найбільшим сільським районом України (174 тис. населення), розміщені 282 км доріг загального користування місцевого значення, балансоутримувачем яких є Служба автомобільних доріг у Закарпатській області, практично непридатні для нормальної їзди. Дорожнє полотно на цих дорогах зношене на 95 %, тобто майже всі дороги потребують капітального ремонту, а коштів, які виділяються, не вистачає навіть на поточний ремонт.

Дороги ремонтуються, перш за все, за рахунок сплати акцизного збору, що входить у вартість бензину, або дизельного палива. Водії 34 тис. автомобілів, зареєстрованих у районі, не можуть збагнути, чому при збільшенні у рази акцизного збору фінансування ремонту доріг у рази зменшується. Так у 2008 році на ремонт доріг загального користування місцевого значення було виділено 6,7 млн.грн., у 2009 році – 5 млн.грн., 2010 рік – 4 млн.грн., 2011 – 2,8 млн.грн., 2012 – 4,2 млн.грн, у 2013 – заплановано виділити 2,4 млн.грн.

Крім того, у районі є ряд ділянок доріг, пошкоджених паводками 1998, 2001, 2008, 2010 років, відновлення яких не закінчене: дороги до сіл Лопухово, Р.Мокра, окремі ділянки доріг у населених пунктах Красна Ганичі, Тарасівка, Усть-Чорна, Нересниця, Добрянське (ур. Облази), Дулово (ур. Занівка).

Просимо Вас суттєво збільшити фінансування ремонту доріг загального користування.

Прийнято на засіданні тринадцятої сесії Тячівської районної ради VI скликання 22.03.2013 року