Закарпатський обласний центр підвищення кваліфікації держслужбовців інформує про набір на КУРСИ З УГОРСЬКОЇ МОВИ.

Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ запрошує всіх бажаючих вивчати угорську мову.

Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці II оголошує набір на курси угорської мови. Ви матимете можливість навчатись у досвідчених вчителів - носіїв мови, які ознайомлять Вас з угорською мовою і навчать мови на початковому та середньому рівнях.

Реєстрація проходитиме виключно онлайн на сайті  genius-ja.uz.ua. Згодом, після онлайн реєстрації необхідно заповнити бланк-заяву і до заповненої бланк-заяви необхідно додати копію паспорта або свідоцтво про народження. 

Бланк-заяву можна отримати в Навчально-консультаційному центрі ЗУІ       ім. Ференца Ракоці ІІ. (кабінет 108) за адресою: 90202. Берегово, площа Кошута, 6

Реєстрація на курси та прийом документів  триватиме з 25-го квітня до 25-го травня 2017 року по середам та четвергам з 11:00 до 16:00 к.ч..

Заняття розпочнуться в липні 2017 р. у визначених населених пунктах.  Кількість слухачів в одній групі може становити від 6 до 16 осіб. 

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном.: 03141-42968;

 

або електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук

Логін