Дев'ята     сесія         VІІ      скликання

від   “             2017р.                                                       №                _____

Відповідно до ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши і обговоривши інформацію начальника Тячівського районного відділу поліції ГУНП України  в Закарпатській області В.Майданика «Про стан дотримання законності, боротьби із злочинністю, охорони  громадського порядку на території Тячівського району»,  районна  рада   в и р і ш и л а:

1.Інформацію начальника Тячівського районного відділу поліції ГУНП України  в Закарпатській області В.Майданика «Про стан дотримання законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Тячівського району» взяти до відома.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності і правопорядку, контролю за виконанням рішень районної ради.

Голова ради                                                                                 В.Й.Каганець

Оприлюднено 05.07.2017