Дев'ята     сесія         VІІ      скликання

від   “             2017р.                                                       №                _____

Про внесення змін до рішення №12 від 11 грудня 2015 року І сесії районної ради VII скликання «Про утворення постійних депутатських комісій районної ради VII скликання, обрання їх голів та затвердження персонального складу»

Згідно зі статтями 47, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення сьомої сесії VII скликання  районної ради  від 31.03.2017 року №279 та на виконання протокольного доручення восьмої сесії VII скликання від 16.06.2017 року, районна рада в и р і ш и л а:

1.Внести зміни до рішення №12  від 11 грудня 2015 року І сесії районної ради VII скликання «Про утворення постійних депутатських комісій районної ради VII скликання, обрання їх голів та затвердження персонального складу», а саме обрати головою постійної комісії з питань дотримання регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності і правопорядку, контролю за виконанням рішень районної ради депутата районної ради ________________.

2.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Голова ради                                                                                 В.Й.Каганець

Оприлюднено 06.07.2017