___   сесія         I      скликання

від   “                     2017 р.                                          №

Про внесення змін до рішення 19 сесії (перше пленарне засідання) шостого скликання Тячівської районної ради №649 від 28.03.2014 року

Керуючись ст.110,111 Цивільного Кодексу України, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення дев’ятнадцятої сесії (перше пленарне засідання) Тячівської районної ради V1 скликання «Про згоду на ліквідацію Тячівської районної полонинської управи» від 28.03.2014 року №649, для проведення ліквідаційної процедури згідно чинного законодавства,  районна рада  в и р і ш и л а:

1.Внести зміни до складу ліквідаційної комісії Тячівської районної полонинської управи і затвердити її в складі:

Голова комісії

Габорець Ганна Василівна – начальник відділу управління майном району Тячівської районної ради, ідентифікаційний номер  ХХХХХХХХХХ, паспорт серія ХХ №ХХХХХХ, виданий Тячівським РВ УМВС України в Закарпатській області ХХХХХХ року, Закарпатська область, Тячівський район, ХХХХХХХ

члени комісії

Дан Юрій Михайлович – начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (за згодою), ідентифікаційний номер  ХХХХХХХХХХ, паспорт серія ХХ №ХХХХХХ, виданий Тячівським РВ УМВС України в Закарпатській області ХХХХХХ року, Закарпатська область, Тячівський район, ХХХХХХХ

Рущак Ольга Дмитрівна – провідний спеціаліст відділу управління майном району Тячівської районної ради, ідентифікаційний номер  ХХХХХХХХХХ, паспорт серія ХХ №ХХХХХХ, виданий Тячівським РВ УМВС України в Закарпатській області ХХХХХХ року, Закарпатська область, Тячівський район, ХХХХХХХ.

3. Ліквідаційній комісії провести ліквідацію Тячівської районної полонинської управи згідно чинного законодавства.

4.3.Контроль за виконанням цього  рішення покласти на заступника голови районної ради Кушілку В.В., постійну комісію районної ради з питань бюджету, управління майном та контролю за проведенням приватизації (голова Палінкаш О.М.) та начальника відділу управління майном району Габорець Г.В.

Голова ради                                                                         В.Й.Каганець