Тринадцята     сесія         VІІ      скликання

від   “  23         березня    2018р.                                  №

Про Програму боротьби  із злочинністю, забезпечення громадського порядку на території Тячівського району та соціально правового захисту працівників поліції та членів їх сімей на 2018 рік

Відповідно до п.16 ч.1 ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.6, 27 і 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 18.02.2002 №143/2002 “Про заходи щодо дальшого зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян”, Директив Президента України, рішень та Постанов Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, наказів МВС та ГУНП в Закарпатській області з питань посилення боротьби зі злочинністю та забезпечення громадської безпеки, з метою ефективної боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського  порядку на території Тячівського району та соціально-правового захисту працівників поліції, членів їх сімей, районна рада в и р і ш и л а:

1.Затвердити Програму боротьби із злочинністю, забезпечення громадського порядку на території Тячівського району та соціально правового захисту працівників поліції та членів їх сімей на 2018 рік (додається).

2.Районній державній адміністрації та районній раді при внесенні змін до районного бюджету на 2018 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Дем'янчука В.Й.  та постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності і правопорядку, контролю за виконанням рішень районної ради (голова Стойка В.В.)

Голова ради                                                                                   І.І.Фабрицій