Урядові портали

 

Назва ради

Адреса ради

ПІБ голови

робочий

ПІБ секретаря

Телефон

Примітка

1

Тячівська об'єднана громада

Тячів

Лази

Руське Поле

90500 , Шевченка,2

Ковач Іван Іванович

3-30-58

Кричфалушій Іван Іванович

3-30-73

 

2

Вільховецька об'єднана громада

Вільхівці

Добрянське

Вільхівці-Лази

90542, Леніна, 118

Цірик Михайло Михайлович

49-081

Гуртовий Едуард Іванович

49-080

 

2

Буштинська селищна рада

90556, Головна, 91

Паш Іван Юрійович

60-444

Антонюк Маріанна Анатоліївна

69-578

 

 

Заступник

 

Богачик Руслана Степанівна

 

 

 

 

3

Дубівська селищна рада

90531, Гагаріна, 46

Носа Василь Михайлович

72-192

Руснак Василина Юріївна

72-574

244(б)

 

Заступник

 

Катринець Оксана Михайлівна

72-741

 

 

 

4

Солотвинська селищна рада

90575,  Харківська, 1

Ухаль Юрій Юрійович

56-461

Губан Любов Іванівна

56-375

189(б)

 

Заступник

 

Кочерга Янош Яношович

 

 

 

 

5

Тересвянська селищна рада

90564, Народна, 83

Олексій Василь Іванович

22-376

Світлик Дмитро Дмитрович

51-407

 

 

Заступник

 

 

51-407

 

 

 

6

Усть-Чорнянська селищна рада

90520, Верховинська,233

Костяк Петро Петрович

36-318

Беца Надія Іванівна

36-319

 

7

Бедевлянська сільська рада

90561, Волошина, 18

Рішко Іван Михайлович

3-50-17

Левко Вікторія Василівна

3-52-72

 

8

Біловарська сільська рада

90562, Леніна, 56

Войтенко Галина Володимирівна

41-759

Ціпле Марія Василівна (вик)

41-759

 

9

Великоугольська сільська рада

90515, Центральна, 50

Бенца Іван Іванович

31 - 501

Немеш Алла Михайлівна

31 - 501

31 – 50-2

11

Вонігівська сільська рада

90553, Головна, 124

Олаг Юрій Петрович

48-119

Матьковський Андрій Васильович (вик)

48-119

 

12

Ганичівська сільська рада

90535, Народна, 179

Фіцай Анатолій Васильович

39-156

Біланич Іванна Юріївна

39-131

 

13

Глибокопотіцька сільська рада

90574 , Центральна, 90

Буга Василь Васильович

45-333

Крец Іван Іванович

45-245

 

14

Грушівська сільська рада

90570, Леніна, 96

Опріш Василь Миколайович

53-316

Пітух Ольга Миколаївна

53-167

 53 - 168

15

Дулівська сільська рада

90513, Вайди,112

Майор Василь Антонович

44-439

Кевешлігеті Наталія Іванівна

44-436

 

16

Калинівська сільська рада

90532, Дж.Леннона, 149/а

Метелешко Василь Іванович

74-480

Крегул Василь Іванович

74-478

74-477 б

17

Колодненська сільська рада

90512, Леніна, 55

Крічфалушій Іван Федорович

31 -122

Візічканич Надія Леонідівна

31 - 211

 

18

Краснянська сільська рада

90523, Миру, 203

Носа Марія Михайлівна

76-242

Куцин Ганна Миколаївна

76-242

 

19

Кривська сільська рада

90563, Народна, 139

Кучерявий Василь Васильович

3-36-35

Зизень Ніна Іванівна

55-242

234

20

Кричівська сільська рада

90511, Центральна, 96

Крічфалушій Василь Васильович

30 - 257

Стойка Любов Василівна

30 - 256

 30 –163

21

Лопухівська сільська рада

90522, Калініна, 100

Фабрицій Іван Юрійович

36 - 524

Косюк Магдалина Антонівна

36-523(б)

522(с)

22

Нересницька сільська рада

90540, Грушевського, 25

Гасинець Василь Іванович

61-130

Русин Марія Петрівна

61-434

366

23

Нижньоапшанська сільська рада

90571, Леніна, 121

Йовдій Іван Юрійович

44-387

Борка Олександр Юрійович

44-337

44 – 343

 

Заступник

 

Пашку Юрій Юрійович

44-317

 

 

 

24

Новобарівська сільська рада

90552, Рущака, 100

Келемен Юрій Іванович

40-100

Пацкан Анжеліка Василівна

40-100

101(бух)

25

Новоселицька сільська рада

90533, Борканюка, 142

Орябко Василина Василівна

63-380

Павлишинець Ірина Анатоліївна

63-381

 

26

Руськомокрянська сільська рада

90521, Миру, 225

Барна Анатолій Михайлович

36-830

Худан Мар’яна Степанівна

36 – 855 д

36-803 дг

27

Тарасівська сільська рада

90530, Жовтнева, 150

Руснак Любов Василівна

64-124

Декет Діана Василівна

64-139

 

28

Тереблянська сільська рада

90550, Центральна, 100

Янчій Руслан Миколайович

65-099

Данч  Світлана Василівна

65-101

65-100(б)

29

Тернівська сільська рада

90545, Центральна, 176

Кустрьо Василь Юрійович

62-249

Цубера Ганна Юріївна

62-248

 

 

Заступник

 

 

62-248

 

 

 

30

Топчинська сільська рада

90573, Центральна, 304

Опріш Олександр Юрійович

43-330

Йовдій Ганна Юріївна

43-331

43-336

31

Углянська сільська рада

90514 Леніна,86

Феєр Валерій Михайлович

65-177

Бабич Олександр Михайлович

 

 

32

Чумалівська сільська рада

90510, Центральна, 112

Лях  Іван  Михайлович

30 - 791

Сава Зіна Іванівна

30 - 792

 

33

Широколузька сільська рада

90516 Шевченка, 143

Олексій Василь Михайлович

66-217

Мула Тетяна Василівна

66-217(с)

66-222 (б)